Wesley Sneijder’den PSV’ye 5-1 mağlup olan Galatasaray için olay yorum: Şok oldum, bu oyun böyle bir kulüb…

Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray, 2’nci Ön Eleme Turu ilk maçında Hollanda ekibi PSV Eindhoven’a 5-1 mağlup oldu. Maç sonrasında mücadeleyi bir Hollanda kanalında değerlendiren Galatasaray’ın eski oyuncularından Wesley Sneijder, ‘Şok oldum. Bu oyun Galatasaray gibi bir kulübe yakışmıyor. Oyuncular daha çok sorumluluk almalıydı çünkü bu futbol hiç yeterli değil’ ifadelerini kullandı.
Wesley Sneijder'den PSV'ye 5-1 mağlup olan Galatasaray için olay yorum: Şok oldum, bu oyun böyle bir kulüb...

PSV Eindhoven’ın Galatasaray’ı 5-1 yendiği mücadeleyi Hollanda’da RTL 7 kanalında yorumlayan Wesley Sneijder, eski takımının görüntüsünün kendisini şoke ettiğini söyledi. ‘OYUNCULAR DAHA ÇOK SORUMLULUK ALMALIYDI’ Sahada Galatasaray’a yakışmayan bir oyun olduğunu belirten Hollandalı efsane, ‘Şok oldum. Bu oyun Galatasaray gibi bir kulübe yakışmıyor. Oyuncular daha çok sorumluluk almalıydı çünkü bu futbol hiç yeterli değil.’ ifadelerini kullandı. ‘BİR GÜN GALATASARAY’A DÖNECEĞİM’ Sneijder maç öncesinde de ‘Bir gün Galatasaray’a geri döneceğim’ sözleriyle sevgisini göstermişti.

#WesleySneijder #Galatasaray #Hollanda #PSV #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>