Vitor Pereira’dan özel karşılama! Fenerbahçe’nin yeni transferleri ilk kez takımla çalıştı

Sarı-Lacivertli takım sabah saatlerinde gerçekleştirdiği idmanla pazar günü oynanacak Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Takıma daha erken katılan Rossi, arkadaşlarıyla tanışmıştı. Vitor Pereira, antrenmandan önce iki futbolcusu Meyer ve Berisha’yı takım arkadaşlarına tanıttı. Yeniler takımla çabuk kaynaştı, hemen antrenmana katıldı.
Vitor Pereira'dan özel karşılama! Fenerbahçe'nin yeni transferleri ilk kez takımla çalıştı

Yeni transferler Max Meyer ile Mergim Berisha, takımla ilk antrenmanına çıktı. Pereira, antrenmandan önce iki oyuncuyu takım arkadaşlarına tanıttı. Meyer ve Berisha, takımla çabuk kaynaştı. Keyifli anlar yaşandı. SAVUNMA VE HÜCUM ORGANİZASYONLARI Vitor Pereira yönetiminde ilk 15 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenmanda, savunma ve hücum organizasyonları üzerinde duruldu. MESUT VE İRFAN CAN DÖNDÜ Ticari ilişkiler için Katar’a giden Mesut Özil ve sakatlığını atlatan İrfan Can, takımla çalıştı. Novak, Pelkas ve Serdar Dursun yer almadı. Ağrı hisseden Sosa da tedbir amaçlı olarak dinlendirildi.

#MergimBerisha #VítorPereira #Fenerbahçe #MaxMeyer #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>