Ünlü sinema sanatçısı Zafer Algöz, TFF’nin fidan projesine tepki gösterdi

Türkiye Futbol Federasyonu’nun her bir sarı karta 1 fidan, kırmızı karta da 5 fidan dikme projesine tepki yağıyor. Ağaç dikmenin ceza olarak görüldüğü şeklinde yorumlar yapılıyor. Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri de bu projeye tepkili. Futbola olan ilgisi ve koyu Beşiktaşlılığıyla bilinen sinema sanatçısı Zafer Algöz’ün paylaşımına etkileşim yağdı. Algöz, ‘Millete kendimizi güldürmeyelim derim naçizane’ ifadesini kullandı.
Ünlü sinema sanatçısı Zafer Algöz, TFF'nin fidan projesine tepki gösterdi

TFF’nin orman projesi sporseverlerin tepkisini çekti. Görülecek kartlara göre verilen fidan dikme cezası, büyük bir kesimi rahatsız etti. Sarı kartın 1, kırmızı kartın 5 fidan cezası olarak dönmesi gülünç bulundu. TFF’nin bu projeyi düşünmeden ortaya attığı şeklinde yorumlar da yapıldı. CEM DAVRAN DA DESTEK VERDİ Zafer Algöz, ‘Ağaç dikmeyi ceza olarak gören TFF’yi tebrik ediyorum. Gerçekten saçmalık, millete kendimizi güldürmeyelim derim naçizane’ paylaşımı yaptı. Galatasaraylı sanatçı Cem Davran da bu paylaşıma yorum bıraktı. Davran, ‘Kart görmeyin bak sonra ağaç dikersiniz, kimin aklı bu acep!’ diye tepki gösterdi.

#ZaferAlgöz #Beşiktaş #TFF #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>