Terim için ‘Sıfır hatası var’ diyen Dilmen’den çarpıcı yaş tespiti: Tarihinde böylesi yok

Süper Lig’in 3. haftasında Galatasaray, 2 farklı öne geçtiği mücadelede Kasımpaşa’yla 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından mücadeleyi değerlendiren ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, ‘Fatih Terim’in sıfır hatası var. Galatasaray, tarihinde hiçbir zaman bu kadar yaş ortalaması düşük bir 11’le sahada olmamıştır’ dedi.
Terim için 'Sıfır hatası var' diyen Dilmen'den çarpıcı yaş tespiti: Tarihinde böylesi yok

Galatasaray, Süper Lig’in 3. haftasında Kasımpaşa’yla 2-2 berabere kaldı. Mücadelenin ardından TRT Spor ekranlarında karşılaşmayı değerlendiren Rıdvan Dilmen, Fatih Terim’in puan kaybının yaşanmasında bir hatasının olmadığını söyledi. ‘GALATASARAY TARAFTARININ SABIRLI OLMASI GEREKİR’ Rıdvan Dilmen yaptığı açıklamada, ‘Böyle büyük bir kulüp için büyük bir risktir. Galatasaray taraftarının sabırlı olması gerekir. Gelecek için ümitlenilmesi gereken bir sezon. Şampiyonluk adayı mı, bence adayı’ dedi. Dilmen ayrıca Kasımpaşa’nın 2-0’dan geri dönmesiyle ilgili olarak, ‘Fatih Terim’in sıfır hatası var. Galatasaray, tarihinde hiçbir zaman bu kadar yaş ortalaması düşük bir 11’le sahada olmamıştır’ ifadelerini kullandı.

#RıdvanDilmen #FatihTerim #Galatasaray #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>