Süper Lig’in 2. haftasında Kayserispor, sahasında Adana Demirspor’la 1-1 berabere kaldı

Süper Lig’in 2. haftasının açılış maçında Kayserispor, sahasında Adana Demirspor’la 1-1 berabere kaldı. Bu sonucun ardından Adana Demirspor, 26 yıl sonra yükseldiği Süper Lig’de ilk puanını aldı.
Süper Lig'in 2. haftasında Kayserispor, sahasında Adana Demirspor'la 1-1 berabere kaldı

Kayserispor ile Adana Demirspor, Süper Lig’in 2. haftasının açılış maçında karşı karşıya geldi. Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu’nda oynanan mücadele 1-1’lik eşitlikle sona erdi. AKİNTOLA BERABERLİĞİ GETİRDİ Büyük bir heyecana sahne olan karşılaşmanın bazı bölümlerinde tansiyon bir hayli yükseldi. Kayserispor’un golünü 17. dakikada Gökhan Sazdağı kalenin hemen önünde çok sert vuruşla kaydetti ve ilk yarı bu skorla sona erdi. Karşılaşmanın 2. yarısında ise Adana Demirspor daha etkili bir oyun ortaya koymaya çalıştı. 62. dakikada Akintola attığı golle Mavi Şimşekler’e beraberliği getirdi ve maçın skorunu tayin etti.

#AdanaDemirspor #Kayserispor #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>