Şenol Güneş’in tazminatı belli oldu! İşte TFF’nin uygun gördüğü ücret

Milli takım ile yollarını ayıran Şenol Güneş’e ödenecek tazminat miktarı belli oldu. Şenol Güneş ayrılırken TFF Başkanı Nihat Özdemir’e, ‘Takdir sizin’ diyerek bir talebi olmadığını ifade etmişti. Konuyla ilgili bir kez daha toplanan TFF, Güneş’e 10 milyon TL ödemeyi uygun gördü.
Şenol Güneş'in tazminatı belli oldu! İşte TFF'nin uygun gördüğü ücret

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesi feshedilen Şenol Güneş’in alacağı tazminat ücreti belli oldu. 10 MİLYON TL Ajansspor’un haberine göre; TFF, Şenol Güneş’e 10 milyon TL tazminat ödemesi yapacak. ‘NE TAKDİR EDERSENİZ KABULÜMDÜR’ Şenol Güneş, tazminat durumuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı Nihat Özdemir’e yönelik, ‘Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam söz konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür’ ifadelerini kullanmıştı.

#NihatÖzdemir #ŞenolGüneş #TFF #Spor #şenol #güneş #tazminatı #belli #oldu #işte #tff #uygun #gördüğü #ücret

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>