Samet Aybaba ayrılığının arkasındaki Balotelli gerçeğini ilk kez anlattı! Çalışılacak ortam kalmamış

Samet Aybaba, Adana Demirspor’la yolları ayırmasının ardından ilk kez konuştu. Deneyimli teknik direktör, Balotelli’yle yaşadıklarına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aybaba, ‘Böyle bir şey olamaz. Balotelli’yi oynatıyorum, neden oynatıyorsun diye karışıyorlar. Oynatmıyorum, bu kez neden oynamıyor diye karışıyorlar. Her şeye karışmaya kalkanlar var’ dedi.
Samet Aybaba ayrılığının arkasındaki Balotelli gerçeğini ilk kez anlattı! Çalışılacak ortam kalmamış

Adana Demirspor’u Süper Lig’e çıkaran teknik direktör Samet Aybaba, Süper Lig’de 3. haftanın sonunda takımla yollarını ayırdı. Tecrübeli teknik direktör ayrılığın ardından çok önemli açıklamalarda bulundu. ‘ORTAM BİZİM ÇALIŞMAMIZA ELVERİŞLİ HALDEN ÇIKTI’ Fanatik’e konuşan Samet Aybaba, ‘Böyle bir şey olamaz. Balotelli’yi oynatıyorum, neden oynatıyorsun diye karışıyorlar. Oynatmıyorum, bu kez neden oynamıyor diye karışıyorlar. Her şeye karışmaya kalkanlar var. Süper Lig tecrübesi olan oyuncular transfer edilmedi. Ortam bizim çalışmamıza elverişli halden çıktı. Başarılar diliyorum. Taraftar hep kalbimizde olacak’ ifadelerini kullandı.

#AdanaDemirspor #Balotelli #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>