PSG, Lionel Messi transferini duyurmak için Eyfel Kulesi’ni kiraladı

Fransız devi PSG, 10 Ağustos tarihi için Eyfek Kulesi’ni kiraladı. Daha önce Neymar’ı Eyfel Kulesi’nden duyuran Fransız ekibi, 300 bin euroluk ödeme yapmıştı. Fransız ve İspanyol basınındaki haberlere göre; 10 Ağustos tarihinde Lionel Messi transferi Eyfel Kulesi’nden duyurulacak.
PSG, Lionel Messi transferini duyurmak için Eyfel Kulesi'ni kiraladı

Barcelona ile yolları ayıran Lionel Messi, PSG’ye katılmak üzere. Fransız devi, transferi en ihtişamlı şekilde duyurmak için hazırlık yapıyor. Neymar transferinde Eyfel Kulesi’ni 300 bin euroya kiralayan PSG, Messi’de de aynısını yapacak. 40 MİLYON EURO NET MAAŞ PSG, 10 Ağustos tarihi için Eyfel Kulesi’ni kiraladı. Messi’nin 40 milyon euro net maaştan 2+1 yıllık sözleşmeye imza atacağı belirtildi. Lionel Messi, bugün yapacağı basın toplantısıyla Barcelona’ya veda edecek.

#LionelMessi #Barcelona #Neymar #PSG #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>