Gözyaşlarına boğulan Muslera’ya eski takım arkadaşı Burak Yılmaz sahip çıktı

Milli futbolcu Burak Yılmaz, Galatasaray’ın PSV’ye 5-1 mağlup olduğu mücadeledeki hataları sebebiyle ciddi şekilde eleştirilen eski takım arkadaşı Fernando Muslera’ya destek oldu. Beşinci golü yedikten sonra gözyaşlarına boğulan Muslera, hayranlarını da üzdü. Burak da Muslera’ya sarıldığı fotoğrafı paylaşarak arkadaşının yanında oldu.
Gözyaşlarına boğulan Muslera'ya eski takım arkadaşı Burak Yılmaz sahip çıktı

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu’nda Galatasaray’ın PSV Eindhoven’a yenildiği karşılaşmada Fernando Muslera’nın hatası ve performansı konuşulan olaylardan oldu.Maçın henüz 2. dakikasında Fernando Muslera büyük bir hata yaparken Eran Zahavi perdeyi açtı. Deneyimli kaleci kendisine verilen geri pasta topu uzaklaştırmak isterken ıskalayınca araya giren Zahavi dönerek vuruşunu yaptı ve takımını öne geçirdi. DUYGU DOLU ANLAR 35 yaşındaki Uruguaylı kaleci, PSV Eindhoven maçının ardından eleştirilirken, performansı nedeniyle de büyük üzüntü yaşadı. Maçın son golünü yedikten sonra yere yığıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Galatasaray’ın uzun yıllar kalesini koruyan Fernando Muslera’ya, eski takım arkadaşı Burak Yılmaz’dan destek geldi.Eski takım arkadaşı Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından Fernando Muslera ile fotoğrafını paylaşarak, sarı-kırmızılı kaleciye moral verdi.

#BurakYılmaz #Galatasaray #Muslera #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>