Galatasaray’ın yeni formasının tasarımına ve fiyatına taraftarlardan tepki yağıyor

Galatasaray’ın 2021-2022 sezonunda giyeceği iç saha, deplasman, alternatif ve kaleci formaları belli oldu. Galatasaray’da formaların fiyatı 399.9 TL olarak belirlendi. Tanıtılan üçüncü forma tasarım olarak beğenilmedi, fiyatına tepki gösterildi. Ayrıca forma tanıtım organizasyonlarının amatör şekilde yapıldığına dair eleştiriler yöneltildi.
Galatasaray'ın yeni formasının tasarımına ve fiyatına taraftarlardan tepki yağıyor

Galatasaray, resmi Twitter adresinden üçüncü formasını tanıttı. Sarı-Kırmızılılar’dan yapılan paylaşımda, ‘Şehrinin tutkusundan ilham aldı, tarih yazmaya geliyor. Lisemizin renkleri ve kurucularımızın hikayesinden esinlenen, alev ve gül desenleriyle bezeli üçüncü formamız yeni zaferlere hazır’ notunu düştü. ‘BU ÜLKENİN GERÇEKLERİ VAR’ Galatasaray taraftar forumlarında ve Twitter’da formanın tasarımı ve fiyatı tartışma konusu oldu. Ağır eleştiriler yöneltildi.İşte o tepkiler:

#BurakElmas #Galatasaray #Spor #galatasaray #yeni #formasının #tasarımına #fiyatına #taraftarlardan #tepki #yağıyor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>