Fenerbahçe’de büyük kıyım! 9 futbolcu kadro dışı kaldı

Sarı-Lacivertliler’den bu sabah yapılan açıklamada Thiam, Sadık, Oğuz Kaan ve Ademi’nin kadro dışı kaldığı belirtilmişti. Toplamda 39 kişiyle çalışan Vitor Pereira, bu 4 ismin dışında 5 futbolcuyu daha kamp dışı bıraktı. Perotti kesin olarak gözden çıkarılırken, Barış Alıcı, İsmail Yüksek, Melih Bostan ve Murat Sağlam da takımla birlikte çalışmayacak.
Fenerbahçe'de büyük kıyım! 9 futbolcu kadro dışı kaldı

Kanarya’da yapılacak yeni transferler öncesi kadro içindeki yüksek sayı eritiliyor. Çalışmalara 39 kişiyle başlayan Vitor Pereira, bu sayıyı 25’e çekmeyi hedefliyor. Fenerbahçe’den bu sabah Sadık, Oğuz Kaan, Ademi ve Thiam’ın kadro dışı kaldığı açıklanmıştı. BARIŞ VE MURAT BEĞENİLMEDİ Bu isimlerin dışında Barış Alıcı, İsmail Yüksek, Melih Bostan, Diego Perotti ve Murat Sağlam da kadro dışı kaldı. Perotti sakatlığı sebebiyle zaten Fenerbahçe’den ayrılacaktı. Ali Koç’un ilk döneminde büyük beklentilerle transfer edilen Barış Alıcı ve Murat Sağlam, Pereira’nın gözüne giremedi ve satış listesine koyuldu. YENİ GÖZDE ARDA GÜLER Vitor Pereira, 16 yaşındaki Arda Güler’i de A Takım’a aldı. Genç futbolcunun yeteneğinden bir hayli etkilenen Portekizli hoca, Mesut Özil’den Arda ile ilgilenmesini istedi.

#VítorPereira #MesutÖzil #Fenerbahçe #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>