Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya’dan teklif gelirse hemen ayrılırım

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, son zamanlarda İtalyan basınından yoğun ilgi görüyor. Lazio karşılaşmasından sonra Terim, İtalyan medyasıyla sohbet toplantısı yaptı. ‘İtalya’da çalışır mısınız’ sorusuna Terim, ‘G.Saray ile 3 yıllık sözleşmem var. Ama maceranın sonunda İtalya’dan bir telefon gelirse hemen ayrılırım’ dedi.
Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım

Mynet’in haberine göre; Galatasaray’ın Lazio’yu mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Fatih Terim, İtalyan basın mensuplarıyla bir araya geldi. İtalyan gazeteciyle eğlenceli anlar yaşayan Terim, onları en iyi şekilde ağırladı. ‘MOURİNHO’YA SELAM SÖYLEYİN’ Fatih Terim dostu Jose Mourinho’yla ilgili gelen soruya, ‘İyi yolculuklar. Mourinho’ya selam söyleyin. Roma’da görüşürüz’ diye cevap verdi. ‘HEP TAKİP EDİYORUM’ İtalya’dan teklif gelirse nasıl bir karşılık vereceğiyle ilgili gelen soruya ise şöyle yanıt verdi: Serie A’yı hep takip ederim. İtalya’yı çok seviyorum. Bugün bile La Gazzetta Dello Sport’u okudum. Sarri benim dostum. Lazio iyi olacak. Şimdi Galatasaray ile 3 yıllık sözleşmem var. Adamlarımla beraber bir şeyler yapmak için uğraşıyorum. Bu maceranın sonunda İtalya’dan bir telefon gelirse hemen ayrılırım.

#FatihTerim #Galatasaray #Lazio #Spor #fatih #terim #bombayı #patlattı #italya #teklif #gelirse #hemen #ayrılırım

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>