Dakika bir gol bir! Dortmund’un yıldızı Reus, Beşiktaş’ı hafife aldı

Borussia Dortmund kaptanı Marco Reus, Beşiktaş’ın da olduğu C Grubu’ndaki konumları hakkında iddialı konuştu. Reus, ‘Uzun zamandır ilginç rakiplerle oynuyoruz. Ama grupta şu an için hiç büyük takım yok. Bu açıdan şikayet edemeyiz. Şansımız çok yüksek’ diye konuştu.
Dakika bir gol bir! Dortmund'un yıldızı Reus, Beşiktaş'ı hafife aldı

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Beşiktaş, Dortmund, Sporting Lizbon ve Ajax ile C Grubu’nda mücadele edecek. PSG, Bayern, Real, City gibi takımlarla eşleşmemenin sevincini yaşarken aynı duyguyu rakiplerimiz de yaşıyor. Dortmund’un kaptanı Reus, grubu hafife aldı. ‘BÜYÜK TAKIM YOK’ Ajansspor’un haberine göre; Reus, bu grubu hafif olarak değerlendirdi. Alman yıldız, ‘Uzun zamandır oynamadığımız ilginç rakipler var. Ama grupta büyük takım şu an için yok. Bu açıdan şikayet edemeyiz. Favori olup olmamak umurumda değil. Şansımız yüksek. Amacımız gruptan çıkmak’ ifadelerini kullandı. MAÇLAR NE ZAMAN BAŞLIYOR? UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup maçları, 14-15 Eylül tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak, 7-8 Aralık tarihlerinde oynanacak maçlarla tamamlanacak.

#BorussiaDortmund #ŞampiyonlarLigi #MarcoReus #Beşiktaş #UEFA #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>