Cristiano Ronaldo, ‘Asla oynamam’ dediği Manchester City’ye transfer oluyor

Avrupa’da yılın transfer bombası Messi ile patlamıştı ama bu takas da çok ses getirecek. Juventus ve Manchester City, Cristiano Ronaldo – Gabriel Jesus takası için görüşüyor. Ronaldo, Juventus’tan ayrılmak istiyor. İtalyan ekibi de onun maaş yükünden bunalmış durumda. Manchester City, Kane transferini rafa kaldırdı. Kane transferi 200 milyon euroyu aşıyor. City için Ronaldo şu an daha cazip gözüküyor. İki takım da görüşmelerde ortak zeminde buluşmuş durumda.
Cristiano Ronaldo, 'Asla oynamam' dediği Manchester City'ye transfer oluyor

Juventus’ta Cristiano Ronaldo’nun ayrılması an meselesi. Torino ekibi geçtiğimiz hafta Merih Demiral’ı da Atalanta’ya göndermişti. Takımdan ayrılmak isteyen Ronaldo, maçlara çıkmak istemediğini iletti. Takımın hocası Allegri, Portekizli starı kulübede oturttu. Juventus da 36 yaşındaki yıldızın maaş yükünü artık taşımak istemiyor. KANE TRANSFERİ ZOR Manchester City, Kane transferinde geri adım attı. Sabah’ın haberine göre; 115 milyon euroluk bonservis ve oyuncunun maaşı City için şimdilik zor. 100 milyon euroya biten Jack Grealish transferinin ardından Kane dosyası kapandı gibi. Ronaldo’nun yıllık 20-30 milyon euro arasındaki maaşını karşılamak City için şu anda daha cazip gözüktü. JESUS’LA TAKAS City, istediği verimi alamadığı Gabriel Jesus’u elden çıkartmak istiyor. Juventus da Brezilyalı santrfora sıcak bakıyor. İki dev kulübün bu takas için görüşme yaptığı konuşuluyor. Tüm şartlar düşünüldüğünde bu takasın gerçekleşme ihtimali oldukça kuvvetli gözüküyor. ‘ORADA OYNAYAMAM’ Ronaldo Real Madrid’de top koşturudğu dönemde Manchester City transferi için, ‘Orada oynayamam. Kalbimin bir yanı Manchester United ile atıyor. United taraftarları kalbimde. Nasıl olur bilmiyorum ama oynarsam United için oynarım’ demişti.

#ManchesterCityFC #CristianoRonaldo #JuventusFC #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>