Böyle gaddarlık görülmedi! Acımasız tekme, Messi’nin futbol hayatını bitiriyordu

Venezuela-Arjantin maçında Luis Adrian Martinez, Lionel Messi’ye çok acımasız bir faul yaptı. Venezuelalı futbolcu, süratli olan Messi’nin ayağına çok sert şekilde tekme attı. Martinez direkt kırmızı kartla oyundan ihraç edildi.
Böyle gaddarlık görülmedi! Acımasız tekme, Messi'nin futbol hayatını bitiriyordu

Luis Adrian Martinez’nin kırmızı kartla oyundan atıldığı pozisyon dünya basınında zirveye oturdu. Dünya Kupası Eleme maçında Messi’ye çok sert tekme atan Martinez, kırmızı kartla oyun oyun dışında kaldı. Arjantinli süper star bir süre acı içinde yerde kıvrandı. ‘BU BİR SUÇ’ Luis Adrian Martinez’in Lionel Messi’ye yaptığı sert hareket için, ‘Bu bir suç, korkunç faul ve kariyer bitirebilecek tekme’ şeklinde başlıklar atıldı. KIRMIZI KART MAKİNESİ Kralspor’un haberine göre; Martinez adeta bir kırmızı kart makinesi. 28 yaşındaki toplamda 6 kırmızı kart gördü, 3’ü ise doğrudan.

#ArjantinMilliTakımı #LionelMessi #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>