Ali Koç’un ‘Ona sorun yaratacağım’ dediği ismin Sinan Gümüş olduğu ortaya çıktı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Candaş Tolga Işık’ın programında, ‘Kadro dışı bıraktığımız isme iyi bir teklif geldi, kazandığının iki mislini istiyor. Sorun çıkartana sorun yaratırız, mayısa kadar kulüpte tutarım’ dediği ismin Sinan Gümüş olduğu ortaya çıktı. Sinan’a Almanya’dan 2 milyon euroluk teklif geldiği, oyuncunun fesih için maaşının tamamını istediği belirtildi.
Ali Koç'un 'Ona sorun yaratacağım' dediği ismin Sinan Gümüş olduğu ortaya çıktı

Sinan Gümüş, Başkan Ali Koç’u karşısına aldı. Ali Koç, dün akşam Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın programında, ‘Kadro dışı bıraktığımız bir futbolcumuza iyi bir teklif geldi, işimiz kolaylaşacaktı. Ancak bu oyuncu maaşının iki mislini istedi. Sorun çıkartana sorun yaratırız. Büyük bir kulübü rehin alamazsınız. Devre arasında da göndermem, mayısa kadar oturturum. Birkaç arkadaş iyi dinlesin’ ifadelerini kullanmıştı. ADANA VE KARAGÜMRÜK DE İSTEDİ Gazeteci Yağız SabuncuoğluSinan’a gelen tekliflerin bilgisini aktardı. Sabuncuoğlu, ‘Sinan Gümüş için Bundesliga’dan 2 milyon Euro civarında teklif geldi. Sinan Gümüş teklifi reddetti. Kulübün görüşüp belli noktaya geldiği; Adana Demirspor ve Fatih Karagümrük ile de şu ana dek anlaşamadı. Sinan fesih için kontrat süresince olan maaşının tamamını istiyor’ detayını paylaştı. ARTIK OYNAMASI ZOR Sinan Gümüş için artık geri dönüş yok. Bu teklifleri kabul etmezse çalışmalarına takımdan ayrı olarak devam edecek.

#SinanGümüş #Fenerbahçe #AliKoç #Spor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>